Serwery minecraft 1.14.2

Serwery minecraft 1.14.2

◆ MefCraft ◆          [1.14-1.20.2]    Questy ◆ Zagadki ◆ Miasta ◆ Działki ◆ Areny
◆ MefCraft ◆ [1.14-1.20.2] Questy ◆ Zagadki ◆ Miasta ◆ Działki ◆ Areny

Wersje od 1.14do 1.20.2

9
1
mefcraft.pl

Najnowsza odsłona Minecrafta - wersja 1.14.2 - to prawdziwy skok jakościowy dla fanów "Village & Pillage". Twórcy gry wsłuchali się w głosy społeczności, wprowadzając szereg usprawnień, które cieszą zarówno graczy, jak i administratorów serwerów.

Co nowego? Przede wszystkim, mechanika wiosek i najeźdźców działa teraz jak w zegarku. Admini serwerów dostali do ręki potężne narzędzia, dzięki którym mogą tworzyć naprawdę zaawansowane scenariusze i wciągające mini-gry. A co z wydajnością? Cóż, gra śmiga teraz tak płynnie, że aż miło popatrzeć.

Gracze nie próżnują i już wykorzystują nowe możliwości na całego. Widzieliście te serwery survival z systemami obrony wiosek? Istne arcydzieła! A co powiecie na serwery roleplay, gdzie nowe NPC ożywiają świat gry jak nigdy dotąd?

1.14.2 to nie jest zwykła aktualizacja - to kolejny rozdział w historii Minecrafta. Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem z tysiącem godzin na liczniku, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, ta wersja ma coś dla ciebie. Sandbox stał się jeszcze bardziej piaskownicowy, jeśli wiecie, co mam na myśli.

Więc, gotowi na nowe wyzwania? Minecraft 1.14.2 czeka, by was zaskoczyć. Czas odkryć, co kryje się za następnym rogiem tego kwadratowego świata!

Typy serwerów minecraft

Wersje serwerów minecraft